DDR3 4GB 1600MHz, Non-ECC UDIMM, CL11 1.5V, 240-pin 1Rx8 ( KVR16N11S8/4 )
Šifra: 62881
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Tip memorije:
      • DDR3
      • Radni takt memorije:
      • 1.600MHz
      • Serija:
      • ValueRAM
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Kapacitet:
      • 4GB
      • Voltaža:
      • 1.5V
      • Latencija:
      • Broj pinova:
      • 240
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 120 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    • Karakteristike
      • Tip memorije:
      • DDR3
      • Radni takt memorije:
      • 1.600MHz
      • Serija:
      • ValueRAM
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Kapacitet:
      • 4GB
      • Voltaža:
      • 1.5V