DAHUA UDIMM DDR3 4GB 1600MHz DHI-DDR-C160S4G16
Šifra: 48144
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Kapacitet
    • 4GB
    • Tip memorije
    • DDR3
    • Radni takt memorije
    • 1.600MHz
    • Vrsta
    • SO-DIMM
    • Voltaža
    • 1.35V
    • Latencija
    • CL11
    • Broj pinova
    • 204
    • Napomena
    • DRAM čip
    • Broj modula u pakovanju
    • 1
    • Kapacitet
    • 4GB
    • Tip memorije
    • DDR3
    • Radni takt memorije
    • 1.600MHz
    • Vrsta
    • SO-DIMM
    • Voltaža
    • 1.35V
    • Latencija
    • CL11
    • Broj pinova
    • 204
    • Napomena
    • DRAM čip
    • Broj modula u pakovanju
    • 1
    • Reklamacioni period
    • 24 meseca
    • Reklamacioni period
    • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    • 1.600MHz
    • 1.35V
    • 1.600MHz
    • 1.35V