DAHUA PFS3106-4ET-60-V2 4port Unmanaged PoE switch
- Proizvod iz grupe: Mrežna oprema
- Proizvođač: DAHUA
- Nema na stanju
Šifra: 47989
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Tip
- Switch
- Vrsta
- Unmanaged
- Tip
- Switch
- Vrsta
- Unmanaged
- Standardi
- IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
- Protok
- 1*101001000 Base-T, 4x10100 Base-T (PoE power supply), 1x1001000Mbps SFP ports
- Switching
- 6.8Gbps
- Forwarding
- 3.57Mpps
- Standardi
- Protok
- Switching
- 6.8Gbps
- Forwarding
- 3.57Mpps
- Tabela
- 8k
- Tabela
- 8k
- Bafer
- 1Mbit
- Bafer
- 1Mbit
- PoE
- PoE, Hi-PoE
- Ostalo
- PoE power 60W
- PoE
- PoE, Hi-PoE
- Ostalo
- PoE power 60W
- RJ-45
- 5
- Optički
- 1x SFP
- RJ-45
- 5
- Optički
- 1x SFP
- Dimenzije
- 150mm x 100mm x 30mm
- Masa
- 450g
- Boja
- Crna
- Stanje
- Nekorišćeno
- Dimenzije
- 150mm x 100mm x 30mm
- Masa
- 450g
- Boja
- Crna
- Stanje
- Nekorišćeno
- Reklamacioni period
- 24 meseca
- Reklamacioni period
- 24 meseca
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Mrežna oprema
- PoE power 60W
- PoE power 60W
- 150mm x 100mm x 30mm
- 150mm x 100mm x 30mm