DAHUA LM32-F200 monitor
Šifra: 48047
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip ekrana:
      • VA LED
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 8ms
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 240 nita
      • Veličina ekrana:
      • 32 inča
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno VGA priključaka:
      • 1
      • VGA D-sub:
      • 1
      • Ukupno USB priključaka:
      • HDMI priključci:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 8W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Visina:
      • 432.6mm
      • Širina:
      • 731.4mm
      • Dubina:
      • 67.5mm
      • Masa:
      • 3.9kg
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • DAHUA LM32-F200 monitor
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip ekrana:
      • VA LED
      • Uglovi gledanja:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 8ms
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 240 nita
      • Veličina ekrana:
      • 32 inča
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno VGA priključaka:
      • VGA D-sub:
      • Ukupno USB priključaka:
      • HDMI priključci:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 8W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Visina:
      • 432.6mm
      • Širina:
      • 731.4mm
      • Dubina:
      • 67.5mm