DAHUA IPC-HFW2831T-ZS-27135-S2 8MP WDR IR Bullet IP Camera
Šifra: 48026
      • Uglovi snimanja:
      • 58°~17° vertikalni, 113°~31° horizontalni, 138°~36° dijagonalni
      • Osvetljenje:
      • 0.008LuxF1.5
      • Rezolucija senzora:
      • 8 Megapiksela
      • Veličina:
      • 12.7 inča
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Podržani video formati:
      • H.264, H.264+, H.264B, H.265, H.265+
      • Rezolucija videa:
      • 3.840 x 2.160
      • Frame rate:
      • 15fps
      • Snimanje:
      • Video tampering, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR
    • Memorija
      • RAM:
      • 256MB
      • MicroSD (do 256GB)
    • Zaštita
      • Ostalo:
      • Masa:
      • 0.86kg
      • Napomena:
      • IP67 sertifikovano vodootporno kućište
      • Dimenzije:
      • 244.1mm x 90.4mm
    • Naziv artikla:
      • Uglovi snimanja:
      • Osvetljenje:
      • 0.008LuxF1.5
      • Rezolucija senzora:
      • 8 Megapiksela
      • Veličina:
      • 12.7 inča
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Podržani video formati:
      • Rezolucija videa:
      • 3.840 x 2.160
      • Frame rate:
      • 15fps
      • Snimanje:
    • Memorija
      • RAM:
      • 256MB
      • MicroSD (do 256GB)
    • Zaštita
      • Ostalo:
      • Masa:
      • 0.86kg
      • Napomena:
      • Dimenzije:
      • 244.1mm x 90.4mm