DAHUA IPC-HFW2541T-ZAS-27135-S2 5MP IR Vari-focal Bullet WizSense Network kamera
Šifra: 70988
      • Osvetljenje:
      • 0 Lux sa Illuminator on, 0.007LuxF1.5, 0.0007LuxF1.5 (crno-beli)
      • Rezolucija senzora:
      • 5 Megapiksela
      • Uglovi snimanja:
      • 58°~18° vertikalni, 138°~36° dijagonalni, 113°~31° horizontalni
      • Veličina:
      • 12.7 inča
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Podržani video formati:
      • H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+
      • Rezolucija videa:
      • 2.960 × 1.668
      • Frame rate:
      • 1~2530fps (2.688 x 1.520), 20fps@5MP
    • Audio
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
      • RAM:
      • 256MB
      • Dimenzije:
      • 238.5mm x 90.7mm x 90.7mm
      • Masa:
      • 770g
    • Naziv artikla:
      • Osvetljenje:
      • Rezolucija senzora:
      • 5 Megapiksela
      • Uglovi snimanja:
      • Veličina:
      • 12.7 inča
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Podržani video formati:
      • Rezolucija videa:
      • 2.960 × 1.668
      • Frame rate:
    • Audio
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
      • RAM:
      • 256MB
      • Dimenzije:
      • 238.5mm x 90.7mm x 90.7mm