DAHUA IPC-HFW2541T-ZAS-27135 5MP IR Vari-focal Bullet WizSense Network Camera
Šifra: 48313
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
      • Rezolucija senzora:
      • 5 Megapiksela
      • Uglovi snimanja:
      • 100°~30° horizontalni, 72°~23° vertikalni, 134°~38° dijagonalni
      • Osvetljenje:
      • 0.005LuxF1.5, 0.0005 LuxF1.5 (crno-belo)
      • Veličina:
      • 12.7 inča
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Frame rate:
      • 1 ~ 202530fps
      • Podržani video formati:
      • H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.265, Smart H.264
    • Audio
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
    • Žična mreža
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps
    • Memorija
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 256GB)
      • RAM:
      • 512MB
    • Fizičke karakteristike
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Napomena:
      • Metalno kućište
      • Masa:
      • 820g
      • Dimenzije:
      • 244.1mm x 79mm x 75.9mm
    • Naziv artikla:
      • Rezolucija senzora:
      • 5 Megapiksela
      • Uglovi snimanja:
      • Osvetljenje:
      • Veličina:
      • 12.7 inča
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Frame rate:
      • 1 ~ 202530fps
      • Podržani video formati:
    • Audio
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
    • Žična mreža
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps
    • Memorija
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 256GB)
      • RAM:
      • 512MB
    • Fizičke karakteristike
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Napomena:
      • Metalno kućište
      • Masa:
      • 820g
      • Dimenzije:
      • 244.1mm x 79mm x 75.9mm