DAHUA IPC-HFW2441T-ZAS-27135 4MP IR Vari-focal Bullet WizSense Network Camera
Šifra: 60667
      • Uglovi snimanja:
      • 125°–34° dijagonalni, 104°~29° horizontalni, 54°~16° vertikalni
      • Rezolucija senzora:
      • 4 Megapiksela
      • Osvetljenje:
      • 0 Lux sa IR on, 0.006 LuxF1.5 (u boji), 0.0006 LuxF1.5 (crno-belo)
      • Veličina:
      • 12.9 inča
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Podržani video formati:
      • H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+
      • Rezolucija videa:
      • Frame rate:
      • 1 ~ 202530fps
    • Audio
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
      • 128MB
    • Zaštita
      • Ostalo:
      • Bullet
      • Napomena:
      • Masa:
      • 730g
      • Dimenzije:
      • 238.5mm x 90.7mm x 90.7mm
    • Naziv artikla:
      • Uglovi snimanja:
      • Rezolucija senzora:
      • 4 Megapiksela
      • Osvetljenje:
      • Veličina:
      • 12.9 inča
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Podržani video formati:
      • Rezolucija videa:
      • Frame rate:
      • 1 ~ 202530fps
    • Audio
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
      • RAM:
    • Zaštita
      • Ostalo:
      • Bullet
      • Napomena:
      • Masa:
      • 730g
      • Dimenzije:
      • 238.5mm x 90.7mm x 90.7mm