DAHUA IPC-HFW2431T-ZS-27135-S2 WDR IR mrežna 4 megapiksela bullet kamera
Šifra: 90683
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Senzor
      • Tip senzora:
      • CMOS
      • Tip kamere:
      • IP
      • Veličina:
      • 13 inča
      • Rezolucija senzora:
      • 4 Megapiksela
      • Osvetljenje:
      • 0.008xF1.5
      • Uglovi snimanja:
      • 104°~27° horizontalni, 55°~15° vertikalni, 124°~31° dijagonalni
    • Sočivo
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.5
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
    • Snimanje videa
      • Podržani video formati:
      • H.264, H.264B, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+
      • Rezolucija videa:
      • Frame rate:
      • 1 ~ 202530fps
    • Žična mreža
      • Protokoli:
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps Base-T
    • Dodatne funkcije
      • Snimanje:
      • Automatski balans bele, BLC, HLC, WDR, 3D DNR, intelligent detection
    • Memorija
      • Interna:
      • 128MB
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 256GB)
      • RAM:
      • 128MB
    • Zaštita
      • Ostalo:
    • Fizičke karakteristike
      • Napomena:
      • Tip kućišta:
      • Bullet
      • Masa:
      • 860g
      • Dimenzije:
      • Φ90.4mm x 244.1mm
      • Boja:
      • Bela
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • IP kamere, IP mrežni snimači
    • Senzor
      • Tip senzora:
      • CMOS
      • Uglovi snimanja:
      • Tip kamere:
      • IP
      • Veličina:
      • 13 inča
      • Rezolucija senzora:
      • 4 Megapiksela
      • Osvetljenje:
      • 0.008xF1.5
    • Sočivo
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.5
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
    • Snimanje videa
      • Frame rate:
      • 1 ~ 202530fps
      • Podržani video formati:
      • Rezolucija videa:
    • Žična mreža
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps Base-T
      • Protokoli:
    • Dodatne funkcije
      • Snimanje:
    • Memorija
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 256GB)
      • RAM:
      • Interna:
    • Zaštita
      • Ostalo:
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • Φ90.4mm x 244.1mm