DAHUA IPC-HFW2241T-ZAS-27135 2MP IR Vari-focal Bullet WizSense Network Camera
Šifra: 48295
      • Osvetljenje:
      • 0 Lux sa Illuminator on, 0.002LuxF1.5, 0.0002Lux1.5 (crno-belo)
      • Veličina:
      • 12.8 inča
      • Uglovi snimanja:
      • 108°~30° horizontalni, 56° ~ 17° vertikalni, 131°~35° dijagonalni
      • Rezolucija senzora:
      • 2 Megapiksela
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.5
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
    • Snimanje videa
      • Podržani video formati:
      • H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+
      • Rezolucija videa:
      • Frame rate:
      • 1~2530fps
    • Audio
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps Base-T
    • Dodatne funkcije
      • Mreža:
      • IP conflict
      • Snimanje:
    • Memorija
      • RAM:
      • 128MB
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 256GB)
      • Interna:
      • 128MB
    • Zaštita
      • Ostalo:
    • Fizičke karakteristike
      • Tip kućišta:
      • Bullet
      • Dimenzije:
      • 238.5mm x 90.7mm x 90.7mm
      • Masa:
      • 760g
    • Naziv artikla:
      • Osvetljenje:
      • Veličina:
      • 12.8 inča
      • Uglovi snimanja:
      • Rezolucija senzora:
      • 2 Megapiksela
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.5
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
    • Snimanje videa
      • Podržani video formati:
      • Rezolucija videa:
      • Frame rate:
      • 1~2530fps
    • Audio
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps Base-T
    • Dodatne funkcije
      • Mreža:
      • IP conflict
      • Snimanje:
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 256GB)
      • Interna:
    • Zaštita
      • Ostalo:
    • Fizičke karakteristike
      • Tip kućišta:
      • Bullet
      • Dimenzije:
      • 238.5mm x 90.7mm x 90.7mm