DAHUA IPC-HDBW2241R-ZAS-27135-BLACK 2MP IR Vari-focal Dome WizSense Network Camera
Šifra: 85522
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Senzor
      • Rezolucija senzora:
      • 2 Megapiksela
      • Veličina:
      • 12.8 inča
      • Tip kamere:
      • WizSense
      • Tip senzora:
      • CMOS
      • Uglovi snimanja:
      • Pan: 0°–355°, Rotacija: 0°–355°, Tilt: 0°–75°
      • Osvetljenje:
      • 0 Lux sa Illuminator on, 0.002LuxF1.5, 0.0002Lux1.5 (crno-belo)
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.5
    • Snimanje videa
      • Frame rate:
      • 2530fps
      • Podržani video formati:
      • H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+
      • Rezolucija videa:
    • Ostale karakteristike
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
    • Audio
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
    • Žična mreža
      • Protokoli:
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps Base-T
    • Dodatne funkcije
      • Snimanje:
    • Memorija
      • RAM:
      • 128MB
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 256GB), FTP, SFTP
      • Interna:
      • 128MB
    • Zaštita
      • Ostalo:
      • IP67, IK10
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • Φ122mm x 93.4mm
      • Tip kućišta:
      • Dome
      • Boja:
      • Crna
      • Napomena:
      • Metalno kućište
      • Masa:
      • 0.49kg
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • IP kamere, IP mrežni snimači
    • Senzor
      • Rezolucija senzora:
      • 2 Megapiksela
      • Veličina:
      • 12.8 inča
      • Tip kamere:
      • WizSense
      • Tip senzora:
      • CMOS
      • Uglovi snimanja:
      • Osvetljenje:
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.5
    • Snimanje videa
      • Frame rate:
      • 2530fps
      • Podržani video formati:
      • Rezolucija videa:
    • Ostale karakteristike
    • Audio
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
    • Žična mreža
      • Protokoli:
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps Base-T
    • Dodatne funkcije
      • Snimanje:
    • Memorija
      • RAM:
      • Podržane memorijske kartice:
      • Interna:
    • Zaštita
      • Ostalo:
      • IP67, IK10
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • Φ122mm x 93.4mm