DAHUA HAC-HFW1239TU-Z-A-LED-27135-S2 2M Full-color Starlight HDCVI Bullet Kamera
Šifra: 48040
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Senzor
      • Uglovi snimanja:
      • 34°–107° horizontalni, 19°–55°vertikalni, 39°–130° dijagonalni
      • Osvetljenje:
      • 0 Lux sa IR LED, 30IRE, 0.001 LuxF1.2
      • Rezolucija senzora:
      • 2 Megapiksela
      • Tip senzora:
      • CMOS
      • Veličina:
      • 12.8 inča
      • Tip kamere:
      • HDCVI
    • Sočivo
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.2
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
    • Snimanje videa
      • Rezolucija videa:
      • 1.920 x 1.080
      • Frame rate:
      • 2530fps
    • Audio
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Bela
      • Dimenzije:
      • 244.1mm x 90.4mm x 90.4mm
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Masa:
      • 0.79kg
      • Tip kućišta:
      • Bullet
      • Napomena:
      • IP67 sertifikovano vodootporno kućište
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • HDCVI kamere, HDCVI snimači
    • Senzor
      • Tip kamere:
      • HDCVI
      • Veličina:
      • 12.8 inča
      • Rezolucija senzora:
      • 2 Megapiksela
      • Osvetljenje:
      • Tip senzora:
      • CMOS
      • Uglovi snimanja:
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.2
    • Snimanje videa
      • Rezolucija videa:
      • 1.920 x 1.080
      • Frame rate:
      • 2530fps
    • Audio
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
    • Fizičke karakteristike
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Masa:
      • 0.79kg
      • Dimenzije:
      • 244.1mm x 90.4mm x 90.4mm