DAHUA ASI1201BL samostalni citac MIFARE
Šifra: 91172
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Napajanje:
      • 12 VDC, 1A
      • Dimenzije:
      • 130mm x 90mm x 26mm
      • Čitač kartice:
      • Da Mifare, Da IC
      • Čitač otiska prsta:
      • Ne
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Sigurosni Alarmni Sistemi, Kontrola pristupa
    • Osnovne karakteristike
      • Napajanje:
      • 12 VDC, 1A
      • Dimenzije:
      • 130mm x 90mm x 26mm