DAHUA 65 inča LPH65-MC480-U UHD Smart interactive whiteboard
Šifra: 85510
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Tip
      • Tip:
      • Smart Interactive Whiteboard
    • Ekran
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Ostalo:
      • Anti-glare, 9H Tempered glass
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
      • Tip panela:
      • IPS
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 400 nita
      • Odziv:
      • 6.5ms
      • Touchscreen:
      • IR Multi-touch do 32 tačke dodira
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Veličina ekrana:
      • 65 inča
    • Softver
      • Programi Ekskluzivne aplikacije Servisi:
      • Google Play Store, Google mobilni servisi
      • Operativni sistem:
      • Android 13
    • Procesor Čipset
      • Procesor:
      • Rockchip RK 3588
      • Grafički procesor:
      • Mali G610 MP4
      • Radni takt procesora:
      • 2.4GHz
    • Memorija
      • Unutrašnja memorija:
      • 128GB
      • RAM memorija:
      • 8GB
    • Mreža
      • Wi-Fi:
      • Da
      • Bluetooth:
      • Da
      • Žična mreža (LAN):
      • 101001.000Mbps (Gigabit ethernet)
    • Priključci Slotovi
      • Ostali priključci Slotovi:
      • 1x RS-232, 2x RJ-45
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI Out, 4x HDMI in
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort In
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, 1x SPDIF
      • USB priključci:
      • 1x USB 2.0 (Tip A), 3x USB 3.0 (tipB), 3x USB 3.0 (Tip C), 4x USB 3.0 (Tip A)
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 8W + 2x 18W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 600mm x 400mm
      • Masa:
      • 36.55kg
      • Boja:
      • Crna
      • Pakovanje:
      • Naponski kabl, Daljinski upravljač, Zidni nosač, 2x Stylus (olovka)
    • Dodatne funkcije
      • Ostalo:
      • 8 mikrofona dometa 12m
      • Kamera:
      • 48 Megapiksela
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Interactive touch displays
      • Smart Interactive Whiteboard
    • Ekran
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Uglovi gledanja:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
      • Tip panela:
      • IPS
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 400 nita
      • Odziv:
      • 6.5ms
      • Touchscreen:
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Veličina ekrana:
      • 65 inča
    • Softver
      • Operativni sistem:
      • Android 13
    • Procesor Čipset
      • Procesor:
      • Rockchip RK 3588
      • Grafički procesor:
      • Mali G610 MP4
      • Radni takt procesora:
      • 2.4GHz
    • Memorija
      • Unutrašnja memorija:
      • 128GB
      • RAM memorija:
      • 8GB
    • Mreža
      • Wi-Fi:
      • Bluetooth:
      • Žična mreža (LAN):
    • Priključci Slotovi
      • Ostali priključci Slotovi:
      • 1x RS-232, 2x RJ-45
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI Out, 4x HDMI in
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort In
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, 1x SPDIF
      • USB priključci:
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 8W + 2x 18W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 600mm x 400mm