DAHUA 43 inča LM43-F200 FHD LCD monitor
Šifra: 48145
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Veličina ekrana:
      • 43 inča
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 8ms
      • Ostalo:
      • 10 Touch points
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • 1
      • Ukupno VGA priključaka:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • VGA D-sub:
      • USB priključci:
      • 1x USB
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 4W
    • Fizičke karakteristike
      • Dubina:
      • 72.9mm
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Montiranje na zid:
      • VESA 400mm x 200mm
      • Pakovanje:
      • Naponski kabl, HDMI kabl, Daljinski upravljač
      • Širina:
      • 968.7mm
      • Visina:
      • 564.7mm
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 7.4kg
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Veličina ekrana:
      • 43 inča
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 8ms
      • Ostalo:
      • 10 Touch points
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Uglovi gledanja:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • Ukupno VGA priključaka:
      • HDMI priključci:
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • VGA D-sub:
      • USB priključci:
      • 1x USB
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 4W
    • Fizičke karakteristike
      • Dubina:
      • 72.9mm
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Montiranje na zid:
      • VESA 400mm x 200mm
      • Pakovanje:
      • Širina:
      • 968.7mm
      • Visina:
      • 564.7mm