DAHUA 32 inča LM32-C301B QHD Monitor
Šifra: 91198
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Tip panela:
      • IPS
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 75Hz
      • Veličina ekrana:
      • 31.5 inča
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • ELED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 5ms
      • Ostalo:
      • Haze 25%, Low Blue Light, 85% NTSC
      • Nativni kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 1.4
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 6.65kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 75mm x 75mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Dubina:
      • 47.3mm
      • Širina:
      • 715.1mm
      • Visina:
      • 422.8mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Uglovi gledanja:
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Tip panela:
      • IPS
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 75Hz
      • Veličina ekrana:
      • 31.5 inča
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • ELED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 5ms
      • Ostalo:
      • Nativni kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • 1
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 1.4
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 6.65kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 75mm x 75mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Dubina:
      • 47.3mm
      • Širina:
      • 715.1mm
      • Visina:
      • 422.8mm