DAHUA 27 inča LM27-E231B FHD IPS gaming monitor
Šifra: 89196
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 14.150,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Ekran
      • Gaming:
      • Da
      • Odziv:
      • 0.5ms, 1ms (mprt)
      • Ostalo:
      • Haze 25%, 85% NTSC, 3H
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Edge-LED, ELED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Tip panela:
      • IPS
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.0
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 614.3mm
      • Masa:
      • 3.55kg
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 57.2mm
      • Visina:
      • 366.8mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Gaming:
      • Da
      • Odziv:
      • 0.5ms, 1ms (mprt)
      • Ostalo:
      • Haze 25%, 85% NTSC, 3H
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Edge-LED, ELED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
      • Uglovi gledanja:
      • Tip panela:
      • IPS
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.0
      • Ukupno HDMI priključaka:
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 614.3mm
      • Masa:
      • 3.55kg
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 57.2mm
      • Visina:
      • 366.8mm