DAHUA 22 inča FHD Monitor LM22-A200
Šifra: 48309
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Ekran
- Nativni kontrast:
- Osvetljenje:
- 200 nita
- Odziv:
- 6.5ms
- Ostalo:
- Low Blue Light
- Odnos stranica:
- 16:9
- Pozadinsko osvetljenje:
- LED
- Paleta boja:
- 16.7 miliona boja
- Tip panela:
- VA
- Rezolucija:
- 1.920 x 1.080
- Uglovi gledanja:
- 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
- Veličina ekrana:
- 22 inča
- Tip ekrana:
- TFT LCD
- Vertikalno osvežavanje:
- 75Hz
- Priključci Slotovi
- Ukupno HDMI priključaka:
- 1
- Ukupno VGA priključaka:
- 1
- HDMI priključci:
- Fizičke karakteristike
- Masa:
- 2.42kg
- Pakovanje:
- HDMI kabl
- Stanje:
- Nekorišćeno
- Boja:
- Crna
- Montiranje na zid:
- VESA 100mm x 100mm
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 24 meseca
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Monitori
- Ekran
- Nativni kontrast:
- Osvetljenje:
- 200 nita
- Odziv:
- 6.5ms
- Ostalo:
- Low Blue Light
- Odnos stranica:
- 16:9
- Pozadinsko osvetljenje:
- LED
- Paleta boja:
- 16.7 miliona boja
- Tip panela:
- VA
- Rezolucija:
- 1.920 x 1.080
- Uglovi gledanja:
- Veličina ekrana:
- 22 inča
- Tip ekrana:
- TFT LCD
- Vertikalno osvežavanje:
- 75Hz
- Priključci Slotovi
- Ukupno HDMI priključaka:
- Ukupno VGA priključaka:
- HDMI priključci:
- Fizičke karakteristike
- Masa:
- 2.42kg
- Pakovanje:
- HDMI kabl
- Stanje:
- Nekorišćeno
- Boja:
- Crna
- Montiranje na zid:
- VESA 100mm x 100mm