DAHUA_ PFM320S-50 12V 50W Napajanje
Šifra: 104290
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 2.550,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Karakteristike
      • Napomena:
      • Prenaponska zaštita, Montaža na zid ili plafon, CE, FCC sertifikovano, Operativna temperatura: -20°C do +50°C, 12V DC izlaz
      • Priključci na jednoj strani:
      • 1x DC (muški)
      • Tip:
      • Napajanje
    • Fizičke karakteristike
      • Dužina:
      • 99mm x 82mm x 30mm
      • Boja:
      • Srebrno-siva
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za video nadzor
    • Karakteristike
      • Napomena:
      • Priključci na jednoj strani:
      • 1x DC (muški)
      • Tip:
      • Napajanje
    • Fizičke karakteristike
      • Dužina:
      • 99mm x 82mm x 30mm