DAHUA_ IPC-HFW3541T-ZAS-27135-S2 5MP Lite AI IR Vari-focal Bullet Network kamera
Šifra: 100762
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 31.740,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
      • Uglovi snimanja:
      • 134°~35° dijagonalni, 71°~21° vertikalni, 99° ~ 28° horizontalni
      • Veličina:
      • 12.7 inča
      • Rezolucija senzora:
      • 5 Megapiksela
      • Osvetljenje:
      • 0.005LuxF1.5, 0 Lux sa Illuminator on, 0.0005 LuxF1.5 (crno-belo)
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
    • Snimanje videa
      • Rezolucija videa:
      • 2.960 × 1.668
      • Podržani video formati:
      • H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+
      • Frame rate:
      • 1~2530fps (2.688 x 1.520), 1~20fps (2.960 x 1.668), 1~20fps (2.880 x 1.620)
    • Audio
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu, G.723
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps
      • RAM:
      • 512MB
      • Dimenzije:
      • 244.1mm x 79mm x 75.9mm
      • Napomena:
      • IP67 sertifikovano vodootporno kućište
      • Masa:
      • 820g
    • Naziv artikla:
      • Uglovi snimanja:
      • Veličina:
      • 12.7 inča
      • Rezolucija senzora:
      • 5 Megapiksela
      • Osvetljenje:
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
    • Snimanje videa
      • Rezolucija videa:
      • 2.960 × 1.668
      • Podržani video formati:
      • Frame rate:
    • Audio
      • Podržani audio formati:
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps
      • RAM:
      • 512MB
      • Dimenzije:
      • 244.1mm x 79mm x 75.9mm