DAHUA_ IPC-HFW2231T-ZS-27135-S2 WDR IR mrežna 2 megapiksela bullet kamera
Šifra: 102647
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Senzor
      • Osvetljenje:
      • 0.05 Lux (u boji), 0.006 Lux (u boji), 0LuxF1.4
      • Tip kamere:
      • IP
      • Rezolucija senzora:
      • 2 Megapiksela
      • Tip senzora:
      • CMOS
      • Uglovi snimanja:
      • 106°~29° horizontalni, 57°~17° vertikalni
      • Veličina:
      • 12.8 inča
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.4
    • Snimanje videa
      • Frame rate:
      • 2530fps
      • Rezolucija videa:
      • 1.920 x 1.080
      • Podržani video formati:
      • H.264, H.264+, H.265, H.265+, Motion JPEG
    • Snimanje fotografija
      • Podržani formati:
      • JPEG
    • Žična mreža
      • Protokoli:
      • HTTP, HTTPS
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps
    • Memorija
      • RAM:
      • 256MB
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 128GB)
      • Interna:
      • 32MB
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 244.1mm x 79mm x 75.9mm
      • Masa:
      • 815g
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Napomena:
      • IP67 sertifikovano vodootporno kućište
      • Boja:
      • Bela
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • IP kamere, IP mrežni snimači
    • Senzor
      • Osvetljenje:
      • Tip kamere:
      • IP
      • Rezolucija senzora:
      • 2 Megapiksela
      • Tip senzora:
      • CMOS
      • Uglovi snimanja:
      • Veličina:
      • 12.8 inča
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.4
    • Snimanje videa
      • Frame rate:
      • 2530fps
      • Rezolucija videa:
      • 1.920 x 1.080
      • Podržani video formati:
    • Snimanje fotografija
      • Podržani formati:
      • JPEG
    • Žična mreža
      • Protokoli:
      • HTTP, HTTPS
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps
    • Memorija
      • RAM:
      • 256MB
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 128GB)
      • Interna:
      • 32MB
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 244.1mm x 79mm x 75.9mm