DAHUA_ IPC-HDW3541T-ZAS-27135 5MP IR Vari-focal Eyeball WizSense Network kamera
Šifra: 98961
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 30.060,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Senzor
      • Tip kamere:
      • IP
      • Uglovi snimanja:
      • 72°~20° vertikalni, 133°~33° dijagonalni, 99° ~ 26° horizontalni
      • Veličina:
      • 12.7 inča
      • Osvetljenje:
      • 0.005LuxF1.5, 0 Lux sa Illuminator on, 0.0005 LuxF1.5
      • Tip senzora:
      • CMOS
      • Rezolucija senzora:
      • 5 Megapiksela
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.5
    • Snimanje videa
      • Frame rate:
      • 1~20fps (5M), 1~2530fps (4M720p), 1~2530fps (D1)
      • Rezolucija videa:
      • Podržani video formati:
      • H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG
    • Audio
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
      • Podržani audio formati:
      • G.726, G.711a, G.711Mu
    • Žična mreža
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps Base-T
      • Protokoli:
    • Dodatne funkcije
      • Snimanje:
    • Memorija
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 256GB)
      • RAM:
      • 512MB
      • Interna:
      • 128MB
    • Zaštita
      • Ostalo:
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 108.3mm x 122mm
      • Boja:
      • Bela
      • Masa:
      • 685g
      • Tip kućišta:
      • Eyeball
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • IP kamere, IP mrežni snimači
    • Senzor
      • Tip kamere:
      • IP
      • Uglovi snimanja:
      • Veličina:
      • 12.7 inča
      • Osvetljenje:
      • Tip senzora:
      • CMOS
      • Rezolucija senzora:
      • 5 Megapiksela
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.5
    • Snimanje videa
      • Frame rate:
      • Rezolucija videa:
      • Podržani video formati:
    • Audio
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
      • Podržani audio formati:
      • G.726, G.711a, G.711Mu
    • Žična mreža
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps Base-T
      • Protokoli:
    • Dodatne funkcije
      • Snimanje:
    • Memorija
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 256GB)
      • RAM:
      • 512MB
      • Interna:
      • 128MB
    • Zaštita
      • Ostalo:
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 108.3mm x 122mm