DAHUA_ IPC-HDW2541T-ZS-27135-S2 5MP IR Vari-focal Eyeball WizSense Network kamera
- Proizvod iz grupe: IP kamere, IP mrežni snimači
- Proizvođač: DAHUA
- Na stanju
Šifra: 98907
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
WebCena:
- Senzor
- Rezolucija senzora:
- 5 Megapiksela
- Tip kamere:
- IP
- Uglovi snimanja:
- 72°~23° vertikalni, 100°~30° horizontalni, 134°~38° dijagonalni
- Osvetljenje:
- 0.005LuxF1.5, 0 Lux sa Illuminator on, 0.0005 LuxF1.5 (crno-belo)
- Veličina:
- 12.7 inča
- Tip senzora:
- CMOS
- Sočivo
- Fokusni koeficijent:
- F1.5
- Fokusna daljina:
- 2.7mm~13.5mm
- Snimanje videa
- Rezolucija videa:
- Podržani video formati:
- H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.265, Smart H.264
- Frame rate:
- 1 ~ 202530fps
- Audio
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Podržani audio formati:
- G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
- Žična mreža
- Protok žične mreže:
- 10100Mbps
- Protokoli:
- Dodatne funkcije
- Snimanje:
- Automatski balans bele, BLC, HLC, WDR, 3D NR, ROI
- Memorija
- Podržane memorijske kartice:
- MicroSD (do 256GB)
- RAM:
- 512MB
- Interna:
- 128MB
- Zaštita
- Ostalo:
- Fizičke karakteristike
- Stanje:
- Nekorišćeno
- Boja:
- Bela
- Tip kućišta:
- Eyeball
- Dimenzije:
- 108.3mm x Φ122mm
- Masa:
- 685g
- Napomena:
- Metalno kućište
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 24 meseca
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- IP kamere, IP mrežni snimači
- Senzor
- Rezolucija senzora:
- 5 Megapiksela
- Tip kamere:
- IP
- Uglovi snimanja:
- Osvetljenje:
- Veličina:
- 12.7 inča
- Tip senzora:
- CMOS
- Sočivo
- Fokusni koeficijent:
- F1.5
- Fokusna daljina:
- 2.7mm~13.5mm
- Snimanje videa
- Rezolucija videa:
- Podržani video formati:
- Frame rate:
- 1 ~ 202530fps
- Audio
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Podržani audio formati:
- G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
- Žična mreža
- Protok žične mreže:
- 10100Mbps
- Protokoli:
- Dodatne funkcije
- Snimanje:
- Memorija
- Podržane memorijske kartice:
- MicroSD (do 256GB)
- RAM:
- 512MB
- Interna:
- 128MB
- Zaštita
- Ostalo:
- Fizičke karakteristike
- Stanje:
- Nekorišćeno
- Boja:
- Bela
- Tip kućišta:
- Eyeball
- Dimenzije:
- 108.3mm x Φ122mm