DAHUA_ IPC-HDW2441T-ZS-27135 4MP IR Vari-focal Eyeball WizSense Network kamera
Šifra: 102673
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 28.560,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Senzor
      • Uglovi snimanja:
      • 104°~29° horizontalni, 54°~16° vertikalni, 125°–34° dijagonalni
      • Rezolucija senzora:
      • 4 Megapiksela
      • Tip senzora:
      • CMOS
      • Veličina:
      • 12.9 inča
      • Osvetljenje:
      • 0 Lux sa Illuminator on, 0.008LuxF1.5, 0.0008 lux@F1.5 (crno-belo)
      • Tip kamere:
      • IP
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.5
    • Snimanje videa
      • Frame rate:
      • 1 ~ 202530fps
      • Podržani video formati:
      • H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+, AHD
      • Rezolucija videa:
    • Audio
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
    • Žična mreža
      • Protokoli:
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps
    • Dodatne funkcije
      • Snimanje:
    • Memorija
      • RAM:
      • 128MB
      • Interna:
      • 128MB
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 256GB)
    • Zaštita
      • Ostalo:
    • Fizičke karakteristike
      • Napomena:
      • IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Metalno kućište
      • Dimenzije:
      • 108.3mm x Φ122mm
      • Masa:
      • 860g
      • Tip kućišta:
      • Eyeball
      • Boja:
      • Bela
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • IP kamere, IP mrežni snimači
    • Senzor
      • Uglovi snimanja:
      • Rezolucija senzora:
      • 4 Megapiksela
      • Tip senzora:
      • CMOS
      • Veličina:
      • 12.9 inča
      • Osvetljenje:
      • Tip kamere:
      • IP
    • Sočivo
      • Fokusna daljina:
      • 2.7mm~13.5mm
      • Fokusni koeficijent:
      • F1.5
    • Snimanje videa
      • Frame rate:
      • 1 ~ 202530fps
      • Podržani video formati:
      • Rezolucija videa:
    • Audio
      • Podržani audio formati:
      • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
    • Žična mreža
      • Protokoli:
      • Protok žične mreže:
      • 10100Mbps
    • Dodatne funkcije
      • Snimanje:
    • Memorija
      • RAM:
      • Interna:
      • Podržane memorijske kartice:
      • MicroSD (do 256GB)
    • Zaštita
      • Ostalo:
    • Fizičke karakteristike
      • Napomena:
      • Dimenzije:
      • 108.3mm x Φ122mm