D40BM-12A Gembird ventilator 12V 40x40x10mm ball bearing
Šifra: 8349
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Trajan i pouzdan
    Izdržljiv ball bearing cooling fan
    Tip konektora : 3 igle - pina
    Dužina kabla: 25cm
    Dimenzije: 40x40x10mm
    Napon: 12V DC
    Radni napon: 6~14V,
    Nominalna struja: 0.12A
    Startni napon: 6V
    Tip izolacija: UL : Klasa A
    Brzina (Max.): 4000RPM±10%
    Šum: 30dB
    Težina: 15g
    Prosečni životni vek: 30000sati
    Bolji protok vazduha unutar računara povećava stabilan rad. Držite svoju opremu na nižoj temperaturi i sprečite pregrevanje sa ovim kulerom. Trajan i pouzdan Izdržljiv ball bearing cooling fan Tip konektora : 3 igle - pina Dužina kabla: 25cm Dimenzije: 40x40x10mm Napon: 12V DC Radni napon: 6~14V, Nominalna struja: 0.12A Startni napon: 6V Tip izolacija: UL : Klasa A Brzina (Max.): 4000RPM±10% Šum: 30dB Težina: 15g Prosečni životni vek: 30000sati
    • Naziv artikla: