CSB GP12120F2 CSB
Šifra: 14320
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 5.140,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Broj ćelija 6, Voltaža 12 V, Kapacitet 12 Ah @ 20hr-rate to 1.75V per cell @ 25°C, Masa 3,67 kg, Max. struja pražnjenja 150180A (5sec.), Unutrašnji otpor 16 mOhm, Maksimalna struja punjenja 3,6 A (zamena za APC RBC6, potrebna 2kom koja se vežu redno)