CPU vodeno hladjenje Be Quiet Pure Loop 3 280mm BW028EU (AM4AM518511700120011511150)
- Proizvod iz grupe: Kuleri i oprema
- Proizvođač: be quiet!
- Na stanju
Šifra: 97027
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
WebCena:
| Opis | Pure Loop 3 | 280mm |
| Tip hlađenja | Vodeno hlađenje |
| Podržana podnožja procesora | Intel: 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 1150 / 1155 AMD: AM5 / AM4 / |
| Hladnjak | Aluminijum |
| Broj obrtaja | 3000 - 5500 rpm |
| Nivo buke | 50 % / 75 % /100% rpm - 16.5 / 28.5 / 36.6 dB(A) |
| Voltaža | 12 V |
| Konektor | 4-pin PWM |
| Dimenzije radijatora sa ventilatorima | 317 x 140 x 52 (Š x V x D) |
| Dimenzije paketa | 365 x 205 x 152 mm |
| Masa | 1.95 kg |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Opis | Pure Loop 3 | 280mm |
| Hladnjak | Aluminijum |
| Voltaža | 12 V |
| Konektor | 4-pin PWM |
| Masa | 1.95 kg |
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Kuleri i oprema
| Opis | Pure Loop 3 | 280mm |
| Voltaža | 12 V |