CPU Cooler Zeus Z400 17001200AM4AM5 140W
Šifra: 85944
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 820,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Kompatibilnosti INTEL: LGA1150/LGA115/LGA1155/LGA1156/LGA1200/LGA 17XX
    AMD: FM1/FM2/FM2+/AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4
    Veličina proizvoda120 x 73 x 153mm
    Veličina ventilatora120 x 120 x 25mm
    Brzina ventilatora1600 ± 200RPM
    Interfejs4 pin
    Napon12V DC
    Struja0.27A (Maks)
    Protok vazduha58.29CFM+/-10%
    Vazdušni pritisak1.08 mm H2O (Maks)
    Nivo buke37 dBA (Maks)
    Snaga disipacije toplote150W