CPU Cooler Zeus Z200 17001200AM4AM5 90W
Šifra: 85934
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Kompatibilnosti • INTEL: 115X/1200/17XX
    • AMD: FM1/FM2/AM2/AM3/AM4
    Veličina proizvoda90 x 67 x 134.5mm
    Veličina ventilatora90x90x25mm
    Napon12VDC
    Početni napon7VDC
    Struja0.19A (maksimalno)
    Protok vazduha38CFM ± 10%
    Pritisak vazduha1.17mm H2O (maksimalno)
    Nivo buke30.2dBA (maksimalno)
    Brzina rotacije ventilatora1900 ± 200 RPM
    Snaga disipacije toplote95W
    Interfejs ventilatora3 PIN
    Ležaj ventilatoraHidraulički ležaj
    Prava potrošača:Zakonska saobraznost 2 godine
    EAN:8606033831288
    • AMD: FM1/FM2/AM2/AM3/AM4
    Napon 12VDC
    Početni napon 7VDC
    Struja 0.19A (maksimalno)
    Protok vazduha 38CFM ± 10%
    Nivo buke 30.2dBA (maksimalno)
    Snaga disipacije toplote 95W
    Interfejs ventilatora 3 PIN
    EAN: 8606033831288
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Kuleri i oprema
    Napon 12VDC
    Početni napon 7VDC
    Struja 0.19A (maksimalno)
    Protok vazduha 38CFM ± 10%
    Snaga disipacije toplote 95W