CPU cooler Thermaltake Astria 400 17001200AM4AM5 TDP 230W
Šifra: 96190
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Broj dela (P/N)CL-P120-CA12SW-A
    KompatibilnostIntel: LGA 2066/2011/1851/1700/1200/1156/1155/1151/1150
    AMD: AM5 / AM4
    Dimenzije124 x 94 x 160 mm (D x Š x V)
    Materijal hladnjakaAluminijumska rebra i bakarne toplovodne cevi
    Toplovodne ceviØ6 mm × 6 komada
    Dimenzije ventilatora120 x 120 x 25 mm (D x Š x V)
    Broj ventilatora1 komad
    Brzina ventilatoraPWM 500 ~ 1800 RPM
    Nazivni naponLED: 5 V Ventilator: 12 V & 5 V
    Ulazna snagaLED: 3.25 W Ventilator: 1.8 W & 1.55 W
    Protok vazduha65.0 CFM
    Statistički pritisak2.56 mm-H?O
    Nivo buke26.8 dBA
    Životni vek ventilatora40.000 sati
    PriključciLED: 5V ARGB Header
    Ventilator: 5V ARGB Header, 2510 - 4Pin
    Kapacitet hlađenja230 W
    AMD: AM5 / AM4
    Broj ventilatora 1 komad
    Protok vazduha 65.0 CFM
    Nivo buke 26.8 dBA
    Priključci LED: 5V ARGB Header
    Kapacitet hlađenja 230 W
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Kuleri i oprema
    Priključci LED: 5V ARGB Header
    Kapacitet hlađenja 230 W