CPU Cooler Cooler Master Hyper 212 Black RR-S4KK-25SN-R1
- Proizvod iz grupe: Kuleri i oprema
- Proizvođač: COOLER MASTER
- Nema na stanju
Šifra: 105094
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
| Tip hlađenja | Vazdušno hlađenje |
| TDP | 210 W |
| Ventilator | 1 x 120 x 120 x 25 mm |
| Broj obrtaja | 690-2500 RPM ± 10% |
| Protok vazduha | 70.7 CFM (Max) |
| Pritisak vazduha | 3.61 mmH?O (Max) |
| Nivo buke | 32.8 dBA |
| Voltaža | 12 VDC |
| Konektor | 4-Pin (PWM) |
| Dimenzije | 125 x 74 x 152 mm |