COOLER MASTER XG750 Platinum Plus 750W napajanje (MPG-7501-AFBAP-XEU) 10Y
Šifra: 3373
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Snaga:
  • 750W
Artikal nije dostupan
  • Osnovne karakteristike
    • Sistemi zaštite:
    • Snaga:
    • 750 W
    • Tip:
    • Active PFC
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus Platinum
    • Vrsta kablova:
    • Potpuno modularni
    • Efikasnost:
    • 92%
    • ATX standard:
    • 12V v2.53
  • +12V naponske grane
    • Maksimalna kombinovana snaga:
    • 750W
    • 1:
    • 62.5A
  • Ostale naponske grane
    • +5V:
    • 20A
    • +3.3V:
    • 20A
    • 100W
  • Modularni priključci
    • PCI Express 8pin:
    • 4x 8(6+2)pin
    • Molex 4pin:
    • 4
    • ATX 24pin:
    • 24pin
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 1(4+4)pin
    • SATA:
    • 12
  • Hlađenje
    • Dimenzije ventilatora:
    • 135mm x 135mm
    • Broj ventilatora:
    • 1
    • Tip:
    • Aktivno
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • 160mm x 150mm x 86mm
    • Nivo buke:
    • 25dB
    • Format:
    • ATX
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 10 godina
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Napajanja
  • Osnovne karakteristike
    • Sistemi zaštite:
    • 750 W
    • Active PFC
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus Platinum
    • Vrsta kablova:
    • Potpuno modularni
    • Efikasnost:
    • 92%
    • ATX standard:
    • 12V v2.53
  • +12V naponske grane
    • 750W
    • 62.5A
  • Ostale naponske grane
    • +5V:
    • 20A
    • +3.3V:
    • 20A
    • 100W
  • Modularni priključci
    • PCI Express 8pin:
    • 4x 8(6+2)pin
    • Molex 4pin:
    • 4
    • ATX 24pin:
    • 24pin
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 1(4+4)pin
    • SATA:
    • 12
  • Hlađenje
    • Dimenzije ventilatora:
    • 135mm x 135mm
    • Broj ventilatora:
    • Aktivno
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • 160mm x 150mm x 86mm