COOLER MASTER V750 Gold I MULTI napajanje (MPZ-7501-AFAG-BEU) 10Y
Šifra: 35105
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • ATX standard:
      • ATX 12V Ver. 3.0
      • Tip:
      • Active PFC
      • Efikasnost:
      • ≥ 90%
      • Vrsta kablova:
      • Potpuno modularni
      • Sistemi zaštite:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • Snaga:
      • 750 W
    • +12V naponske grane
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 750W
      • 1:
      • 62.5A
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +3.3V:
      • 20A
      • +5V:
      • 20A
    • Modularni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • PCI Express 8pin:
      • 3x (6+2) pin
      • SATA:
      • 12
      • Molex 4pin:
      • 4
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin, 1(8)pin
      • Ostali priključci:
      • 1x USB, 1x 12VHPWR
    • Hlađenje
      • Dodatne funkcije:
      • Fluid Dynamic Bearing (FDB)
      • Dimenzije ventilatora:
      • 135mm x 135mm
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Tip:
      • Aktivno
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 2.43kg
      • Format:
      • ATX
      • Ostalo:
      • GOLD Sertifikovano
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 86mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 120 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • ATX standard:
      • ATX 12V Ver. 3.0
      • Active PFC
      • Efikasnost:
      • ≥ 90%
      • Vrsta kablova:
      • Potpuno modularni
      • Sistemi zaštite:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • Snaga:
      • 750 W
    • +12V naponske grane
      • 750W
      • 62.5A
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +3.3V:
      • 20A
      • +5V:
      • 20A
    • Modularni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • PCI Express 8pin:
      • 3x (6+2) pin
      • SATA:
      • 12
      • Molex 4pin:
      • 4
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin, 1(8)pin
      • Ostali priključci:
      • 1x USB, 1x 12VHPWR
    • Hlađenje
      • Dodatne funkcije:
      • Fluid Dynamic Bearing (FDB)
      • Dimenzije ventilatora:
      • 135mm x 135mm
      • Broj ventilatora:
      • Aktivno
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 2.43kg
      • Format:
      • ATX
      • Ostalo:
      • GOLD Sertifikovano
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 86mm