COOLER MASTER V650 GOLD-V2 White 650W napajanje (MPY-650V-AGBAG-EU) 5Y
Šifra: 16936
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • ATX standard:
      • 12V v2.52
      • Efikasnost:
      • 90%
      • Tip:
      • Active PFC
      • Snaga:
      • 650 W
      • Sistemi zaštite:
      • Vrsta kablova:
      • Potpuno modularni
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
    • +12V naponske grane
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 649.2W
      • 1:
      • 54.1A
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Modularni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin, 1(8)pin
      • Molex 4pin:
      • 4
      • SATA:
      • 8
      • PCI Express 8pin:
      • 4x 8(6+2)pin
    • Hlađenje
      • Tip:
      • Aktivno
      • Dodatne funkcije:
      • Semi-fanless režim rada
      • Dimenzije ventilatora:
      • 135mm x 135mm
      • Broj ventilatora:
      • 1
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 86mm
      • Nivo buke:
      • 0 dBA - 18.3 dBA - 32.1 dBA
      • Format:
      • ATX
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 60 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • ATX standard:
      • 12V v2.52
      • Efikasnost:
      • 90%
      • Active PFC
      • Snaga:
      • 650 W
      • Sistemi zaštite:
      • Vrsta kablova:
      • Potpuno modularni
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
    • +12V naponske grane
      • 649.2W
      • 54.1A
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Modularni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin, 1(8)pin
      • Molex 4pin:
      • 4
      • SATA:
      • 8
      • PCI Express 8pin:
      • 4x 8(6+2)pin
    • Hlađenje
      • Aktivno
      • Dodatne funkcije:
      • Semi-fanless režim rada
      • Dimenzije ventilatora:
      • 135mm x 135mm
      • Broj ventilatora:
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 86mm