COOLER MASTER MWE White 700W napajanje (MPE-7001-ACABW-EU) 3Y
Šifra: 3344
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Snaga:
  • 700W
Artikal nije dostupan
  • Osnovne karakteristike
    • ATX standard:
    • 12V v2.52
    • Tip:
    • Active PFC
    • Vrsta kablova:
    • Fiksni
    • Efikasnost:
    • 85%
    • Sistemi zaštite:
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus
    • Snaga:
    • 700 W
  • +12V naponske grane
    • 1:
    • 58A
    • Maksimalna kombinovana snaga:
    • 696W
  • Ostale naponske grane
    • +3.3V:
    • 20A
    • 120W
    • +5V:
    • 20A
  • Fiksni priključci
    • ATX 24pin:
    • 24pin
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 1(4+4)pin
    • SATA:
    • 6
  • Hlađenje
    • Dodatne funkcije:
    • Tih ventilator
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
    • Tip:
    • Aktivno
    • Broj ventilatora:
    • 1
  • Fizičke karakteristike
    • Format:
    • ATX
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 86mm
    • Ostalo:
    • Flat kablovi
    • Nivo buke:
    • 11.12 dBA - 20.4 dBA - 40.8 dBA
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 36 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Napajanja
  • Osnovne karakteristike
    • ATX standard:
    • 12V v2.52
    • Active PFC
    • Vrsta kablova:
    • Fiksni
    • Efikasnost:
    • 85%
    • Sistemi zaštite:
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus
    • 700 W
  • +12V naponske grane
    • 58A
    • 696W
  • Ostale naponske grane
    • +3.3V:
    • 20A
    • 120W
    • +5V:
    • 20A
  • Fiksni priključci
    • ATX 24pin:
    • 24pin
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 1(4+4)pin
    • SATA:
    • 6
  • Hlađenje
    • Dodatne funkcije:
    • Tih ventilator
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
    • Aktivno
    • Broj ventilatora:
  • Fizičke karakteristike
    • Format:
    • ATX
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 86mm