COOLER MASTER MWE Gold V3 650W napajanje (MPE-6502-ACAAG-3BEU) 5Y
Šifra: 93258
      • Efikasnost:
      • ≥ 90%
      • ATX standard:
      • ATX 12V Ver. 3.1
      • Snaga:
      • 650 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • Sistemi zaštite:
    • +12V naponske grane
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 650W
      • 1:
      • 54A
    • Ostale naponske grane
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
      • 120W
    • Modularni priključci
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 4x (6+2) pin
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • Molex 4pin:
      • 3
      • SATA:
      • 6
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm
      • Aktivno
      • Dodatne funkcije:
      • HDB, Brzina: 2400RPM
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 60 meseci
    • Naziv artikla:
      • Efikasnost:
      • ≥ 90%
      • ATX standard:
      • ATX 12V Ver. 3.1
      • Snaga:
      • 650 W
      • Active PFC
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • Sistemi zaštite:
    • +12V naponske grane
      • 650W
      • 54A
    • Ostale naponske grane
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
      • 120W
    • Modularni priključci
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 4x (6+2) pin
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • Molex 4pin:
      • 3
      • SATA:
      • 6
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm
      • Broj ventilatora:
      • Aktivno
      • Dodatne funkcije:
      • HDB, Brzina: 2400RPM
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm