COOLER MASTER MWE Gold V2 850W napajanje (MPE-8501-ACAAG-EU) 5Y
Šifra: 3359
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Snaga:
  • 850W
Artikal nije dostupan
  • Osnovne karakteristike
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus Gold
    • Snaga:
    • 850 W
    • Efikasnost:
    • >90%
    • ATX standard:
    • ATX 12V V2.41
  • +12V naponske grane
    • Maksimalna kombinovana snaga:
    • 849.6W
    • 1:
    • 70.8A
  • Ostale naponske grane
    • +3.3V:
    • 20A
    • +5V:
    • 20A
    • 100W
  • Fiksni priključci
    • Molex 4pin:
    • 4
    • SATA:
    • 12
    • PCI Express 8pin:
    • 4x 8(6+2)pin
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 1(4+4)pin, 8pin
    • ATX 24pin:
    • 24pin
  • Hlađenje
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
  • Fizičke karakteristike
    • Nivo buke:
    • 0 dBA - 17.8 dBA - 25.9 dBA
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 86mm
    • Ostalo:
    • Flat kablovi
  • Naziv artikla:
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus Gold
    • 850 W
    • Efikasnost:
    • >90%
    • ATX standard:
    • ATX 12V V2.41
  • +12V naponske grane
    • 849.6W
    • 70.8A
  • Ostale naponske grane
    • +3.3V:
    • 20A
    • +5V:
    • 20A
    • 100W
  • Fiksni priključci
    • Molex 4pin:
    • 4
    • SATA:
    • 12
    • PCI Express 8pin:
    • 4x 8(6+2)pin
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 1(4+4)pin, 8pin
    • ATX 24pin:
    • 24pin
  • Hlađenje
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
  • Fizičke karakteristike
    • Nivo buke:
    • 0 dBA - 17.8 dBA - 25.9 dBA
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 86mm