COOLER MASTER MWE Gold V2 750W napajanje (MPE-7501-AFAAG-EU) 5Y
Šifra: 74355
      • Snaga:
      • 750 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • Sistemi zaštite:
      • ATX standard:
      • 12V
      • Vrsta kablova:
      • Potpuno modularni
      • Efikasnost:
      • 90%
    • +12V naponske grane
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 750W
      • 1:
      • 62.5A
    • Ostale naponske grane
      • 100W
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Modularni priključci
      • PCI Express 8pin:
      • 1x 8pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • SATA:
      • 12
      • Molex 4pin:
      • 4
      • ATX 24pin:
      • 24pin
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Format:
      • ATX
      • Nivo buke:
      • 0 dBA - 17.8 dBA - 24.9 dBA
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 86mm
    • Naziv artikla:
      • Snaga:
      • 750 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • Sistemi zaštite:
      • ATX standard:
      • 12V
      • Active PFC
      • Vrsta kablova:
      • Potpuno modularni
      • Efikasnost:
      • 90%
    • +12V naponske grane
      • 750W
      • 62.5A
    • Ostale naponske grane
      • 100W
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Modularni priključci
      • PCI Express 8pin:
      • 1x 8pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • SATA:
      • 12
      • Molex 4pin:
      • 4
      • ATX 24pin:
      • 24pin
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Format:
      • ATX
      • Nivo buke:
      • 0 dBA - 17.8 dBA - 24.9 dBA
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 86mm