COOLER MASTER MWE Gold V2 650W napajanje (MPE-6501-AFAAG-EU) 5Y
Šifra: 78109
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • Vrsta kablova:
      • Potpuno modularni
      • Sistemi zaštite:
      • Snaga:
      • 650 W
      • Efikasnost:
      • 90%
      • ATX standard:
      • 12V
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 54.1A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 649.2W
    • Ostale naponske grane
      • 100W
      • +3.3V:
      • 20A
      • +5V:
      • 20A
    • Modularni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • PCI Express 8pin:
      • 1x 8pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • SATA:
      • 8
      • Molex 4pin:
      • 4
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Nivo buke:
      • 0 dBA - 17.9 dBA - 23.4 dBA
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 86mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 60 meseci
    • Naziv artikla:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • Vrsta kablova:
      • Potpuno modularni
      • Sistemi zaštite:
      • Snaga:
      • 650 W
      • Active PFC
      • Efikasnost:
      • 90%
      • ATX standard:
      • 12V
    • +12V naponske grane
      • 54.1A
      • 649.2W
    • Ostale naponske grane
      • 100W
      • +3.3V:
      • 20A
      • +5V:
      • 20A
    • Modularni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • PCI Express 8pin:
      • 1x 8pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • SATA:
      • 8
      • Molex 4pin:
      • 4
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Nivo buke:
      • 0 dBA - 17.9 dBA - 23.4 dBA
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 86mm