COOLER MASTER MWE Bronze V3 750W napajanje (MPE-7501-ACAAW-3BEU) 5Y
Šifra: 93257
      • Snaga:
      • 750 W
      • Sistemi zaštite:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Bronze
      • Efikasnost:
      • 85%
      • ATX standard:
      • ATX 12V Ver. 3.1
    • +12V naponske grane
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 750W
      • 1:
      • 62A
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Fiksni priključci
      • PCI Express 8pin:
      • 4x 8(6+2)pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x (4+4)pin
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • SATA:
      • 6
      • Molex 4pin:
      • 3
    • Hlađenje
      • Dodatne funkcije:
      • Tih ventilator, HDB
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
    • Naziv artikla:
      • Snaga:
      • 750 W
      • Sistemi zaštite:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Bronze
      • Efikasnost:
      • 85%
      • ATX standard:
      • ATX 12V Ver. 3.1
    • +12V naponske grane
      • 750W
      • 62A
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Fiksni priključci
      • PCI Express 8pin:
      • 4x 8(6+2)pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x (4+4)pin
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • SATA:
      • 6
      • Molex 4pin:
      • 3
    • Hlađenje
      • Dodatne funkcije:
      • Tih ventilator, HDB
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm