COOLER MASTER MWE Bronze V2 650W napajanje (MPE-6501-ACAAB-EU) 5Y
Šifra: 16933
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Sistemi zaštite:
      • Tip:
      • Active PFC
      • Efikasnost:
      • 80 Plus Bronze
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Bronze
      • ATX standard:
      • 12V v2.52
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Snaga:
      • 650 W
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • SATA:
      • 8
      • PCI Express 8pin:
      • 4x 8(6+2)pin
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Tip:
      • Aktivno
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Nivo buke:
      • 11.06 dBA - 22.3 dBA - 41.3 dBA
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 60 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Sistemi zaštite:
      • Active PFC
      • Efikasnost:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • ATX standard:
      • 12V v2.52
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Snaga:
      • 650 W
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • SATA:
      • 8
      • PCI Express 8pin:
      • 4x 8(6+2)pin
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Aktivno
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Nivo buke:
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm