COOLER MASTER MWE Bronze V2 600W napajanje (MPE-6001-ACAAB-EU) 5Y
Šifra: 78134
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Snaga:
      • 600 W
      • Tip:
      • Active PFC
      • Efikasnost:
      • 85%
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Bronze
      • Sistemi zaštite:
      • ATX standard:
      • ATX 12V V2.52
    • +12V naponske grane
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 600W
      • 1:
      • 50A
    • Ostale naponske grane
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
      • 120W
    • Fiksni priključci
      • Ostali priključci:
      • 2x PCI-e 6+2 Pin, 4x Peripheral 4 Pin
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 8(4+4)pin, 8pin
      • SATA:
      • 6
    • Hlađenje
      • Dodatne funkcije:
      • HDB
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Tip:
      • Aktivno
    • Fizičke karakteristike
      • Nivo buke:
      • 34.9dBA
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
      • Format:
      • ATX
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 60 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Snaga:
      • 600 W
      • Active PFC
      • Efikasnost:
      • 85%
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Bronze
      • Sistemi zaštite:
      • ATX standard:
      • ATX 12V V2.52
    • +12V naponske grane
      • 600W
      • 50A
    • Ostale naponske grane
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
      • 120W
    • Fiksni priključci
      • Ostali priključci:
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 8(4+4)pin, 8pin
      • SATA:
      • 6
    • Hlađenje
      • Dodatne funkcije:
      • HDB
      • Broj ventilatora:
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Aktivno
    • Fizičke karakteristike
      • Nivo buke:
      • 34.9dBA
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm