COOLER MASTER MWE Bronze 750W napajanje (MPE-7501-ACABW-BEU) 5Y
Šifra: 3350
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Snaga:
  • 750W
    • ATX standard:
    • 12V v2.52
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus Bronze
    • Snaga:
    • 750 W
    • Efikasnost:
    • 88%
    • Sistemi zaštite:
  • +12V naponske grane
    • Maksimalna kombinovana snaga:
    • 744W
    • 1:
    • 62A
  • Ostale naponske grane
    • +3.3V:
    • 20A
    • +5V:
    • 20A
    • 120W
  • Fiksni priključci
    • ATX 4pin (PIV):
    • 3
    • SATA:
    • 6
    • ATX 24pin:
    • 24pin
    • PCI Express 8pin:
    • 4x 8(6+2)pin
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 8(4+4)pin, 8pin
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
  • Fizičke karakteristike
    • Nivo buke:
    • 11.12 dBA - 20.3 dBA - 39.5 dBA
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 86mm
  • Naziv artikla:
    • ATX standard:
    • 12V v2.52
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus Bronze
    • Active PFC
    • 750 W
    • Efikasnost:
    • 88%
    • Sistemi zaštite:
  • +12V naponske grane
    • 744W
    • 62A
  • Ostale naponske grane
    • +3.3V:
    • 20A
    • +5V:
    • 20A
    • 120W
  • Fiksni priključci
    • ATX 4pin (PIV):
    • 3
    • SATA:
    • 6
    • ATX 24pin:
    • 24pin
    • PCI Express 8pin:
    • 4x 8(6+2)pin
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 8(4+4)pin, 8pin
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
  • Fizičke karakteristike
    • Nivo buke:
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 86mm