COOLER MASTER MWE Bronze 650W napajanje (MPE-6501-ACABW-BEU) 5Y
Šifra: 28543
      • Efikasnost:
      • 88%
      • Snaga:
      • 650 W
      • ATX standard:
      • 12V v2.52
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Bronze
    • +12V naponske grane
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 744W
      • 1:
      • 54A
    • Ostale naponske grane
      • +3.3V:
      • 19A
      • +5V:
      • 19A
      • 120W
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 8(4+4)pin, 8pin
      • ATX 4pin (PIV):
      • 3
      • SATA:
      • 6
      • PCI Express 8pin:
      • 4x 8(6+2)pin
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Nivo buke:
      • 16.54 dBA - 26.5 dBA - 42.5 dBA
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
      • Efikasnost:
      • 88%
      • Snaga:
      • 650 W
      • ATX standard:
      • 12V v2.52
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Bronze
    • +12V naponske grane
      • 744W
      • 54A
    • Ostale naponske grane
      • +3.3V:
      • 19A
      • +5V:
      • 19A
      • 120W
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 8(4+4)pin, 8pin
      • ATX 4pin (PIV):
      • 3
      • SATA:
      • 6
      • PCI Express 8pin:
      • 4x 8(6+2)pin
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Nivo buke:
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm