COOLER MASTER MWE 500W napajanje bulk (MPW-5002-ACABW-NL) 3Y
Šifra: 31232
      • Snaga:
      • 500 W
      • ATX standard:
      • 12V v2.31
      • Faktor snage:
      • >0.9
      • Efikasnost:
      • 85%
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • SATA:
      • 6
      • Ostali priključci:
      • 1x Floppy
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
      • Molex 4pin:
      • 3
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
    • Naziv artikla:
      • Snaga:
      • 500 W
      • ATX standard:
      • 12V v2.31
      • Faktor snage:
      • >0.9
      • Efikasnost:
      • 85%
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • SATA:
      • 6
      • Ostali priključci:
      • 1x Floppy
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
      • Molex 4pin:
      • 3
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm