COOLER MASTER MasterWatt 750W napajanje (MPX-7501-AMAAB-EU) 5Y
Šifra: 3361
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Snaga:
  • 750W
Artikal nije dostupan
  • Osnovne karakteristike
    • Snaga:
    • 750 W
    • Vrsta kablova:
    • Polu modularni
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus Bronze
    • Sistemi zaštite:
    • ATX standard:
    • ATX 12V V2.4
    • Tip:
    • Active PFC
    • Efikasnost:
    • 85%
  • +12V naponske grane
    • Maksimalna kombinovana snaga:
    • 750W
    • 1:
    • 54.1A
  • Ostale naponske grane
    • +3.3V:
    • 22A
    • 120W
    • +5V:
    • 22A
  • Fiksni priključci
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 1(4+4)pin
    • ATX 24pin:
    • 24pin
  • Modularni priključci
    • SATA:
    • 9
    • Molex 4pin:
    • 3
    • PCI Express 8pin:
    • 4x 8(6+2)pin
    • Ostali priključci:
    • 1x Floppy
  • Hlađenje
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
    • Tip:
    • Aktivno
    • Broj ventilatora:
    • 1
  • Fizičke karakteristike
    • Format:
    • ATX
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 86mm
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 60 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Napajanja
  • Osnovne karakteristike
    • 750 W
    • Vrsta kablova:
    • Polu modularni
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus Bronze
    • Sistemi zaštite:
    • ATX standard:
    • ATX 12V V2.4
    • Active PFC
    • Efikasnost:
    • 85%
  • +12V naponske grane
    • 750W
    • 54.1A
  • Ostale naponske grane
    • +3.3V:
    • 22A
    • 120W
    • +5V:
    • 22A
  • Fiksni priključci
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 1(4+4)pin
    • ATX 24pin:
    • 24pin
  • Modularni priključci
    • SATA:
    • 9
    • Molex 4pin:
    • 3
    • PCI Express 8pin:
    • 4x 8(6+2)pin
    • Ostali priključci:
    • 1x Floppy
  • Hlađenje
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
    • Aktivno
    • Broj ventilatora:
  • Fizičke karakteristike
    • Format:
    • ATX
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 86mm