COOLER MASTER MasterBox TD500 MESH V2 Ryu kućište belo (TD500V2-WGNN-SRY)
Šifra: 44532
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Podržani formati matičnih ploča:
      • ATX, microATX, Mini-ITX, E-ATX, SSI CEB
      • Format kućišta:
      • Mid Tower
    • Napajanje
      • Snaga napajanja:
      • Bez napajanja
    • Unutrašnja ležišta
      • Unutrašnja 3.5" ležišta:
      • 2
      • Unutrašnja 2.5" ležišta:
      • 3
    • Priključci napred
      • Napomena:
      • 1x ARGB Fan Hub
      • Audio:
      • 1x 3.5mm
      • USB 3.2:
      • 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 tip C
    • Ležišta za ventilatore
      • Poleđina:
      • 1x 120mm
      • Prednja strana:
      • 3x120mm ili 2x140mm
      • Gornja strana:
      • 3x120mm ili 2x140mm
    • Ugrađeni ventilatori
      • Poleđina:
      • 1x120mm (ARGB)
      • Prednja strana:
      • 3x120mm (ARGB)
    • Ležišta za hladnjake
      • Gornja strana:
      • 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm
      • 120mm
    • Kompatibilnost
      • Maksimalni broj slotova:
      • 7
      • Maksimalna dužina grafičke karte:
      • 410mm
      • Maksimalna visina procesorskog hladnjaka:
      • 165mm
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 500mm x 499mm x 210mm
      • Materijal:
      • Čelik, Plastika, Mreža, Kaljeno staklo
      • Boja:
      • Bela
      • Ostalo:
      • 3x Filter za prašinu, Bočno kaljeno staklo
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Kućišta
    • Osnovne karakteristike
      • Format kućišta:
      • Mid Tower
    • Napajanje
      • Snaga napajanja:
      • Bez napajanja
    • Unutrašnja ležišta
      • Unutrašnja 3.5" ležišta:
      • 2
      • Unutrašnja 2.5" ležišta:
      • 3
    • Priključci napred
      • Napomena:
      • 1x ARGB Fan Hub
      • Audio:
      • 1x 3.5mm
      • USB 3.2:
    • Ležišta za ventilatore
      • 1x 120mm
      • 3x120mm ili 2x140mm
      • 3x120mm ili 2x140mm
    • Ugrađeni ventilatori
      • 1x120mm (ARGB)
      • 3x120mm (ARGB)
    • Ležišta za hladnjake
      • 120mm
    • Kompatibilnost
      • Maksimalni broj slotova:
      • 7
      • 410mm
      • 165mm
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 500mm x 499mm x 210mm