COOLER MASTER G Gold V2 750W napajanje (MPE-7502-ACAAG-EU ) 5Y
Šifra: 74381
      • ATX standard:
      • ATX 12V Ver. 3.1
      • Snaga:
      • 750 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • Efikasnost:
      • ≥ 90%
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 62.5A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 750W
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +3.3V:
      • 20A
      • +5V:
      • 20A
    • Fiksni priključci
      • Ostali priključci:
      • 3x 4 Pin Peripheral, 4x PCI-e 6+2 Pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • SATA:
      • 6
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • 1
      • Dodatne funkcije:
      • Tih ventilator, HDB
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
    • Naziv artikla:
      • ATX standard:
      • ATX 12V Ver. 3.1
      • Active PFC
      • Snaga:
      • 750 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • Efikasnost:
      • ≥ 90%
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
    • +12V naponske grane
      • 62.5A
      • 750W
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +3.3V:
      • 20A
      • +5V:
      • 20A
    • Fiksni priključci
      • Ostali priključci:
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • SATA:
      • 6
      • ATX 24pin:
      • 24pin
    • Hlađenje
      • Broj ventilatora:
      • Dodatne funkcije:
      • Tih ventilator, HDB
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm