COOLER MASTER ELITE NEX WHITE W700 700W napajanje (MPW-7001-ACBW-BEU) 3Y
Šifra: 53039
      • Snaga:
      • 700 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus White
      • Sistemi zaštite:
      • Efikasnost:
      • >85%
      • ATX standard:
      • ATX 12V V2.41
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 54A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 648W
    • Ostale naponske grane
      • 110W
      • +5V:
      • 17A
      • +3.3V:
      • 19A
      • 5
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin, 8pin
      • PCI Express 8pin:
      • 1x 8(6+2)pin
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • Molex 4pin:
      • 4
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
      • Masa:
      • 1.53kg
    • Naziv artikla:
      • Snaga:
      • 700 W
      • Active PFC
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus White
      • Sistemi zaštite:
      • Efikasnost:
      • >85%
      • ATX standard:
      • ATX 12V V2.41
    • +12V naponske grane
      • 54A
      • 648W
    • Ostale naponske grane
      • 110W
      • +5V:
      • 17A
      • +3.3V:
      • 19A
      • 5
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin, 8pin
      • PCI Express 8pin:
      • 1x 8(6+2)pin
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • Molex 4pin:
      • 4
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm