COOLER MASTER Elite NEX WHITE W600 600W napajanje (MPW-6001-ACBW-BEU) 3Y
Šifra: 53040
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus
      • ATX standard:
      • ATX 12V V2.41
      • Sistemi zaštite:
      • Snaga:
      • 600 W
      • Efikasnost:
      • 85%
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 46A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 552W
    • Ostale naponske grane
      • +5V:
      • 17A
      • +3.3V:
      • 19A
      • 110W
    • Fiksni priključci
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • Ostali priključci:
      • 3x 4 Pin Peripheral, 2x PCI-e 6+2 Pin
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
      • Format:
      • ATX
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
    • Naziv artikla:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus
      • Active PFC
      • ATX standard:
      • ATX 12V V2.41
      • Sistemi zaštite:
      • Snaga:
      • 600 W
      • Efikasnost:
      • 85%
    • +12V naponske grane
      • 46A
      • 552W
    • Ostale naponske grane
      • +5V:
      • 17A
      • +3.3V:
      • 19A
      • 110W
    • Fiksni priključci
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • Ostali priključci:
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm